Wypowiedź kibica Neapolu przed meczem Napoli-Roma

Napoli-roma jest meczem bardzo oczekiwanym z różnych powodów i incydentów (śmierć Cira Esposito)

Zawsze był pełen gniewu i nienawiści, dlatego ten mecz jest uważany za bardzo ryzykowny lecz pełen entuzjazmu i emocji ponieważ jak wchodzą na boisko zrobią wszystko aby dostać się do bramki, wyciskają z siebie wszystkie siły aby zadowolić kibiców, którzy są zawsze po ich stronie, dopingują ich i wspierają w trudnych chwilach.

Dzisiaj Błękitni będą mocno walczyć o trzecie miejsce straciwszy już jedną szansę, Benitez dał im do zrozumienia że nie mogą sobie pozwolić na błędy.

Roma na pewno nie podda się tak łatwo, będą walczyć do ostatniej sekundy by nie stracić okazji do wyższego miejsca na klasyfikacji.

Mamy Higuaina, który musi się otrząsnąć po źle wykonanym rzucie karnym w Bedomie, i mam nadzieję że Hamsik podniesie znowu „LA CRESPA” ku niebu, Marek wie jak się strzela gole Rzymianom.

Sądzę że dzisiejszy rezultat meczu zależy od zachowania dwóch zespołów, od mentalności i presji, która będzie się czuć na San Paolo. Myślę że mecz zkończy się  (3-1…3-2 Callejon, Insigne, Hamsik, Higuain) dla Napoli.

Jest mi ogromnie przykro że nie będzie mnie na meczu, niestety wszystkie bilety zostały już sprzedane…pozostaje mi tylko oglądnąć mecz w telewizji.

Zawsze i wszędzie Forza Napoli!!!

Raffaele Vicedomini

Dodaj komentarz