Napoli-Dinamo Mosca 3-1. (Video-Link) Potrójny cios Gonzala Higuain

Kto ma odwagę, wygrywa. Nasz uzdolniony Argentyńczyk Gonzalo Higuain, król pucharów pokazał wszystkim kibicom, że potrafi zatriumfować na boisku.

„Jeszcze długa droga przed nami, możemy dać z siebie o wiele więcej — słowa Gonzala Higuain po meczu-…oczywiście trzy gole nie są złym rezultatem, ale wiem, że jesteśmy zdolni na więcej” – mówi niezadowolony Pipita, który w mistrzostwach (campionato italiano) strzelił już 13′ goli, „Było ciężko” – dodał – „Mecz zaczął się nieoczekiwaną akcją Kevina Kuranyi, której nikt nie mógł przewidzieć. Teraz wybieramy się do Rosji, wiemy, że będzie trudno, ale wiemy też, że musimy iść dalej. Możemy dać z siebie więcej, ten zespół może dać z siebie więcej. Dokąd może dotrzeć Napoli? Jeszcze brakuje dużo do końca roku, możemy zrobić niezły sezon…teraz musimy zacząć myśleć tylko o następnym meczu…Hellas Verona vs Napoli

Niestety doszły złe wiadomości dla Rafa Benitez po meczu, trener będzie musiał poradzić sobie bez Koulibaly, który doznał kontuzji broniąc przed napastnikami Dinamo mosca, doznał skręcenia lewej kostki pierwszego stopnia. Tuż po wejściu do szatni kulejący Koulibaly natknął się na steward’a, który kulturalnie zapytał się: „Czy chcesz, abym pomógł ci dotrzeć do samochodu?” Kouli, pewny siebie odpowiedział: „Nie, dziękuję dam radę” …Tysięczne westchnienie ulgi dla wszystkich kibiców.

12-03-2015 Napoli-Dinamo Mosca :

Dodaj komentarz