Cavani chce rozmawiać z Liverpoolem i Arsenalem

Transfer Edinsona Cavaniego jest coraz bardziej prawdopodobny. Agent piłkarza Napoli ujawnił, że jego klient zgodził się na rozmowy z Arsenalem oraz Liverpoolem.
Wychowanek Danubio FC od dawna jest na celowniku największych klubów Europy. Dotychczas 45-krotny reprezentant Urugwaju nie dawał żadnych sygnałów mówiących o odejściu z Napoli. Teraz Claudio Annelucci, agent Edinsona Cavaniego, w wywiadzie dla „El Telegrafo”, przyznał, że jego klient może przenieść się do Wielkiej Brytanii.

– Liverpool i Arsenal są pierwszymi klubami, z którymi Cavani zgodził się rozmawiać. Nie ma w tym tajemnicy, że chce grać w Anglii. To jedno z jego największych marzeń. – powiedział agent Edisona, Annelucci.

Manchester City oraz Chelsea również od dawna monitorują sytuacjęCavaniego. Wydaje się jednak, że „The Blues” skupią się na pozyskaniu Radamela Falcao. Natomiast „Obywatele”, według włoskiego eksperta i trenera Angelo Gregucciego, ciągle są zainteresowani transferem Urugwajczyka.

– Cavani? Nie trzeba go oglądać, liczby mówią same za siebie. To gracz najwyższej klasy, który w każdym zespole robi różnicę, Największe europejskie kluby obserwują go z wielką uwagą. Czy City spróbuje kupić „El Matadora”? Nie tylko oni, także większość czołowych drużyn. Żeby jednak transakcja doszła do skutku, trzeba zadowolić trzy strony: klub, który sprzedaje, tego, co kupuje i samego zawodnika. – stwierdził Gregucci

Dodaj komentarz